Úvodní strana Družina

Družina

Vítejte na stránkách naší družiny. V naší družině si zakládáme na přátelském prostředí, snažíme se dětem zpříjemnit čas, který následuje po vykonané práci ve škole a rozmanitými činnostmi je odreagovat, zároveň pobavit, někdy i hravou formou napomoci k získání nových poznatků.

Jsme rádi, že je o družinu velký zájem. Dětem se zde věnuje pět plně kvalifikovaných členů pedagogického sboru. Díky péči vedení školy je naše družina dobře vybavena i po materiální stránce a skýtá tak dětem opravdový prostor pro rozvoj jejich fantazie, navozování prvních dětských přátelství, elementární přípravu na jejich budoucí život.

Vítejte tedy u nás. A čas od času nezapomínejte ani v dospělosti na moudro našich babiček: "Kdo si hraje, nezlobí". Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek.

Vychovatelský sbor ŠD

1977 - 2017

Citáty

„Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“ (De Exupéry)