Třída 3. B - Základní škola Bratří Čapků Ústí nad Orlicí

Třídní učitel Mgr. Petra Junková
Hlavní učebna: Pavilon 1. stupně - 1. podlaží - 2. třída vlevo
Školní rok: 2018/2019

Už jsme druháci. Je nás 20, z toho 11 holčiček a 9 kluků. To jsme my: Nikča, Rozálka, Josefka, Laura, Sára, Sofie, Nela, Kája, Venďa, Melča, Káťa, Jonáš, Martin, Vojta, Tadeáš, Nikolas, Sam, Matyáš, Matěj a Kuba. Filip se o prázdninách odstěhoval. Teď chodí do nové školy, má kamarády a daří se mu dobře.
Tak jako v první třídě zažíváme i teď spoustu věcí. Učení pořád zvládáme velmi dobře – hbitě počítáme, pěkně čteme a píšeme – a stále poznáváme něco nového. Kromě toho plaveme, cvičíme, zpíváme, kreslíme a vyrábíme. Občas chodíme do knihovny, v září jsme závodili na stadioně, nedávno jsme měli tvořivé dopoledne a také jsme oslavili Halloween. A to nás ještě spousta akcí teprve čeká, takže se máme pořád na co těšit. Jsme prima kamarádi, snažíme se spolu dobře vycházet a vzájemně si pomáhat.
Můžete si průběžně prohlížet fotografie, abyste viděli, co se v naší třídě děje.

Fotogalerie třídy

Třída 3. B - 2018/2019