Třída 9. A

Třídní učitel Mgr. Jana Ešpandrová
Hlavní učebna: Pavilon 2. stupně - 3. podlaží - 2. třída vlevo
Školní rok: 2018/2019

Něco bychom Vám chtěli říct o naší třídě. Jsme takoví normální páťáci. Někdy si dokážeme pomoci, ale i ublížit. Naši paní učitelku máme pátý rok, někdy má s námi nervy, ale jinak je hodná a vtipná. Zatím jsme v pohodě, někdy ale v pohodě nejsme, ale není to tak strašné, abychom volali 158. V našem kolektivu máme hodně talentů na umění i na sport. Ve třídě máme houslity, klavíristy, bubeníky, fotbalisty, hokejisty i malíře. Naše třída se zapojuje do různých soutěží. Některé akce opakujeme každý rok, jako například vánoční nákupy pro rodiče, besídky, Velikonoce, čarodějnický den, nákupy v zahradnictví ke Dni matek, výlety a pro zpestření i různé soutěže během hodin. Do šesté třídy budeme pokračovat nerozděleni, za což jsme rádi, tři spolužáci nám odchází na gympl, ale určitě se s nimi budeme dále vídat. Ještě nás čeká výlet k hraběnce do Častolovic a noc ve škole.

Fotogalerie třídy

Třída 9. A - 2018/2019