Třída 5. C

Třídní učitel Mgr. Dana Procházková
Hlavní učebna: Pavilon 1. stupně - 2. podlaží - 4. třída vlevo
Školní rok: 2017/2018

Od září 2017 se z nás stali páťáci a máme tak před sebou poslední rok na prvním stupni. Nastoupila k nám nová žákyně Michalka Marvanová, která velmi dobře zapadla do kolektivu třídy.

Nadále je třídní učitelkou Dana Procházková a asistentkou Leona Valterová.

Naši žáci se učí ve své kmenové třídě, kterou si v průběhu roku tématicky zdobíme, abychom se tu cítili dobře. Využíváme však i jiné učebny vybavené počítači a interaktivními tabulemi.

Naše třída se zapojí do každoroční akce Slámuj, drátuj, dýňuj a adventu, kdy bude celý prosinec probíhat na půdě školy bohatý program. V novém roce se budeme těšit na třídenní výlet do Oucmanic. Věříme, že tento školní rok bude nezapomenutelný.

Společně se těšíme a radujeme z nových poznatků, nezvyklých zážitků, které si vždy dokumentujeme na fotografiích.

Jsme bezva parta.

tř. učitelka Dana Procházková