CVoK 2018

Cyklisticko - vodácký kurz

Ve dnech od 14. do 18. května uspořádala naše škola třetí ročník Cyklisticko - vodáckého kurzu pro žáky 8. tříd. Vše začalo v pondělí ráno, kdy se třída 8. B sešla v Cakli, odkud se na kolech přesunula do Černovíru, kde se v místní tělocvičně ubytovala. Následovalo proškolení "Jak se chovat na vodě" a pak už přesun do Letohradu, kde jsme se naobědvali a na lodích se vydali zpět do Cakle a Černovíru. Večer byl ve znamení sportovních her. 

Druhý den nás čekal cyklo-výlet po okolí Ústí nad Orlicí, na kterém jsme se podívali na poutní místo Homol, navštívili penzion Mítkov a stavili se v Brandýse nad Orlicí, kde jsme navštívili cukrárnu a proběhli si bludiště.

Ve středu pro unavenou 8. B skončil kurz cyklo-výletem z Černovíru přez Strážný do školy a začal pro třídu 8. A, která se na kolech podívala na Žampach, kde si prošla místní arboretum a přes Sušek se dopravila do Černovíru.

Čtvrtek kopíroval výlet 8. B z pondělí a pátek cyklo-výlet z úterý.

Snad jedinou kaňkou na vydařeném kurzu bylo čtvrteční počasí. Přestože se obě třídy na lodích často koupaly, pro 8. B to byla díky sluníčku spíše zábava,  8. A bude na čtvrteční lodě vzpomínat  s cvakajícími zuby, protože ji doprovázela zima a déšť.

Další fotografie přidáme později

Fotogalerie

<< Výlet 5. C - 2018

Pěvecká soutěž DO-RE-MI 2018 >>

Rychlé odkazy