Úvodní strana Aktuality Archiv aktualit 2015/2016 Ochutnávka obědů a svačinek ve školní jídelně

Ochutnávka obědů a svačinek ve školní jídelně

V závěru třídních schůzek, které proběhly 23. 11. 2015, mohli všichni návštěvníci školy zavítat do školní jídelny a ochutnat z více než 14 druhů připravených obědových porcích, které jídelna již dlouhou dobu zařazuje do svého jídelníčku.

Jednalo se například o jídla: Bulgur na sladko s hrozinkami a medem, kuskusoto s kuřecím masem, halušky s cizrnou, Ban-Can rýže, ryby, drůbež, králík a další se všemi možnými přílohami. V jídelně byly dále pro návštěvníky připravené vzorové porce vybraných školních svačinek, které pro žáky připravuje vždy z čerstvých surovin školní kuchyň. O doplnění kompletního sortimentu se postaral salátovo-dezertní bar, ze kterého mohli návštěvníci ochutnat zeleninové saláty doplněné o různé zálivky, ovocné saláty nebo ochutnávku mléčného dezertu s müsli. O příjemnou atmosféru se postaraly samy kuchařky školní kuchyně, které všem rády odpověděly na dotazy týkající se školního stravování. Velkou pochvalou za vydařený závěr školní schůzek, které se v jídelně o hodinu přetáhly oproti plánovanému času, udělaly zpětné ohlasy prostřednictvím anketních lístků vhazovaných do urny samotnými návštěvníky. Z 270 vhozených lístečků jsme dostali od návštěvníků 268 pozitivních. Jsme rádi, že byli návštěvníci s připravovanými pokrmy velmi spokojeni a pro všechny, kteří tuto možnost neměli jenom uvedeme, že plánujeme podobnou ochutnávku na Den otevřených dveří školy, který proběhne 20. 1. 2015 od 14 do 19 hodin. Všichni jste srdečně zváni!