Úvodní strana Aktuality Poděkování

Poděkování

školní knihovny

Milí žáci, vážení učitelé,

moc vám děkujeme, že jste se zapojili do dotazníku, pomocí kterého chceme zase o kousek vylepšit služby školní knihovny. Celkem se sešlo 70 odpovědí. 

Někteří z vás napsali, že se “zažrali” do série “Harry Potter” – pro vás máme dobrou zprávu, pokud byste si je chtěli přečíst znovu, v knihovně máme všechny díly, některé i vícekrát. “Deník malého poseroutky” je mezi vámi také velmi oblíbený – v knihovně se momentálně nachází 14 dílů, většina také ve více kusech – a nejnovější díl čeká na zpracování a zařazení do fondu. :)

Nejoblíbenějším žánrem jsou pro vás dobrodružné příběhy, následované fantasy a detektivkami. Můžeme vás ujistit, že průběžně doplňujeme knihy do všech žánrů a na žádný nezapomínáme. Takže se můžete spolehnout, že se některé z vašich tipů do konce roku v knihovně objeví. 

Několikrát se objevila zmínka, že byste si rádi deskové hry vypůjčili domů. To ani nadále nebude možné (kvůli složité kontrole všech dílků při jejich návratu), ale v knihovně si můžete kteroukoli kdykoli zahrát – a také jejich výběr stále rozšiřujeme.

V knihovně jsou pro vás vždycky dveře otevřené a moc rádi vás uvidíme! Kdybyste potřebovali poradit s výběrem a nestačil by vám katalog (knihovna.grimir.cz) nebo jste měli další tipy na nové knihy, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám vyjdeme vstříc.

Školní knihovna


<< Velikonoční přání a školní dekorace

Noc s Andersenem >>

Rychlé odkazy