Pozvánka na Ples v Opeře

Pozvánka na Ples v Opeře pořádaný Základní školou Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 - 23. 3. 2019

Vážení rodiče a příznivci školy,
dovolte, abychom Vás pozvali na 2. ročník našeho netradičního školního plesu s názvem Ples v Opeře. Rádi bychom plesem přivítali jaro, oslavili Den učitelů a užili si společně strávené chvíle.
Jak již podtitulek vstupenky napovídá - “... červený koberec čeká právě na Vás”. Rádi bychom Vám kromě červeného koberce nabídli co nejpříjemněji strávený večer ve společnosti lidí, kteří si chtějí užít tento netradiční večer naplno spolu s bohatým programem:
● K tanci a poslechu hraje z loňského roku prověřená, královéhradecká hudební skupina Lucky Band se sólistou, finalistou soutěže Superstar, Zbyňkem Drdou.
● O netradiční kouzelnický zážitek se s Vámi podělí Divadlo kouzel Pavla Kožíška - představení fenomenálního mága a iluzionisty.
● Celý večer Vám bude zpříjemňovat barmanská show s barmanem, který namíchá drink právě pro Vás (alko i nealko).
● A co by to bylo za ples bez tomboly? Naše tombola je z hlediska systému jedinečná a velmi netradiční. V ní totiž vyhrává každý návštěvník plesu.

○ Je libo elektronickou výhru? Od hlavních sponzorů to jsou notebook, mobilní manažerský telefon, čtečka knih a další.

○ Nebo byste raději vyhráli něco na zub? A co takhle třípatrový dort, pečenou husu i s pekáčem nebo rovnou plný koš zabíjačkových dobrot?

○ Na tyto a dalších 82 cen se můžete nejen těšit, ale budete si je moci nanečisto zkusit i elektronicky vylosovat před hlavním losováním.

● O chuťové buňky se Vám postará bohatá dvouchodová večeře spolu s alko i nealko občerstvením včetně všech možných dezertů, káv, drinků a podobných pochutin.
● Catering a veškeré další služby zajistí studenti Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk, se kterými již druhým rokem naše jídelna v rámci odborného výcviku - praxe studentů spolupracuje.
A co je na tomto plese nejlepší? Po úhradě vstupného máte na vše výše uvedené během celého večera nárok zdarma. To by byla škoda nevyzkoušet! Nemyslíte?
Začínáme v 19:00 h. příchodem po červeném koberci (zadní vchod do jídelny od bazénu). Končíme cca v 2:00 h. po půlnoci. Společenský oděv podmínkou. White tie dress code vítán.
Vstupné: 1.000 Kč/osobu
Nenechte si tuto jedinečnou možnost ujít. Z celkových 88 míst je jich k dispozici již jen 30.
Foto z loňského roku na webu školy: zde

Na setkání s Vámi se těší kolektiv ZŠ.

Fotogalerie

Rychlé odkazy