Úvodní strana Aktuality Přechod na distanční výuku od 14. 10. 2020

Přechod na distanční výuku od 14. 10. 2020

Aktuálně

Z nařízení vlády  se omezuje s účinností ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 1. listopadu 2020 do 23:59 hod. provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání v základní škole

Pro žáky 1. i 2. stupně to znamená, že od středy 14. října 2020 přechází na ze zákona povinnou distanční výuku. Ta může být realizována v on-line nebo off-line podobě. Rozvrhy samotné on-line výuky (tedy výuky řešené v reálném čase při přímé komunikaci mezi učitelem a žáky) naleznete v sekci DISTANČNÍ VÝUKA po kliknutí na stejnojmenný odkaz v horní části úvodní školní webové stránky (www.zsbcuo.cz).


Žáci, kteří doma nedisponují technikou nebo připojením, aby se mohli výuky pomocí internetu na dálku účastnit, dostanou od svých třídních učitelů podrobné instrukce, jak postupovat.


Obědy pro žáky během distanční výuky

Všem žákům na distanční výuce budou obědy po dobu distanční výuky automaticky odhlášeny. Pokud by si někdo chtěl oběd odebrat, musí jej přihlásit  Oběd si budou moci vyzvednout  pouze žáci (ne jejich rodiče) do jídlonosiče u okénka č. 2 - do školy budou vstupovat bočním vchodem (od plaveckého bazénu). Po celou dobu budou tito žáci opatřeni rouškou. Odebrání oběda nebude důvodem pro omluvu žáka z právě probíhající on-line výuky. Po dobu distanční výuky se bude vařit pouze jedno jídlo. Výdej obědů pro žáky do jídlonosičů bude možný v době od 11:05 do 13:15 hod.


<< Burza škol - online

Upřesňující informace pro žáky na distanční výuce a jejich rodiče >>

Rychlé odkazy