Úvodní strana Aktuality Pro žáky a rodiče

Pro žáky a rodiče

Aktuálně

Přehled všech úkolů zadávaných žákům v tomto období mohou žáci i jejich rodiče sledovat přes položku Domácí úkoly (ta je součástí podmenu Výuka ve Webové aplikaci systému Bakaláři a zpřístupní se např. po přihlášení na stránkách naší školy přes oranžové tlačítko Přihlášení nebo přihlášením k Bakalářům přes své mobilní zařízení). Jak žáci, tak i jejich rodiče mohou rovněž sledovat průběh distanční výuky v položce Rozvrh, která je také součástí podmenu Výuka.

Pokud bude určitý úkol označen tlačítkem s papírovou vlaštovkou, jsou žáci povinni pomocí tohoto tlačítka dotyčnému vyučujícímu odpovědět.

Připomínáme, že rodiče přistupují svými rodičovskými přihlašovacími údaji (ty budou moci využít po návratu žáků do školy například i k omlouvání svých dětí), žáci se přihlašují zase odlišnými žákovskými údaji. Podoba i rozsah některých zobrazovaných položek se u obou přístupů liší.

V případě, že zákonný zástupce již nemá potřebné přihlašovací údaje, musí se obrátit na třídního učitele žáka a po předchozí domluvě si je sám následně OSOBNĚ vyzvednout ve škole v kanceláři školy (od pondělí do čtvrtka v době od 7:00 do 15:00 hodin). Chybějící přístupové údaje žáka bude moci třídní učitel zaslat např. e-mailem.


                          Vedení školy

<< Informace z jídelny

Informace pro rodiče a žáky >>

Rychlé odkazy