Úvodní strana O škole Učitelský sbor

Učitelský sbor a zaměstnanci školy

V pozadí stojící zleva:
Petr Knob, Martin Tomik, Lenka Škarková, Martin Lamplot, Eva Ostruszková, Lucie Zuntová, Alena Jirásková, Helena Kujová, Tomáš Vítek, Věra Svobodová, Jan Jetmar, Lenka Hanušová, Dagmar Kapounová
Ve druhé řadě stojící zleva:
Pavel Šlechta, Zuzana Kučerová, Iveta Borovcová, Jana Semirádová, Eva Lupová, Dana Procházková, Dana Vacková, Jindřiška Štusáková, Dagmar Hrušková, Jana Kindlová, Hana Aligerová, Petra Růžičková, Markéta Růžičková, Radka Skřivánková, Jana Horáčková, Eva Kaššová, Dagmar Dočkalová, Dagmae Prokešová, Romana Nemšáková, Leona Valterová
V popředí stojící zleva:
František Javůrek, Jitka Kučerová, Yveta Chmelíková, Jana Ešpandrová, Ester Jetmarová, Klára Maršíková, Jana Urbanová, Martin Falta, Jana Freudlová, Petra Junková, Petra Mihulková, Tereza Kristek, Gabriela Cachová, Zdeňka Kovrzková, 
 

 
 
 

Mgr. Martin Falta

 ředitel školy

Mgr. Petr Knob

 zástupce ředitele pro II. stupeň

Mgr. Petra Růžičková

 zástupce ředitele pro I. stupeň

 

Zuzana Šedová, DiS.

 1. stupeň - 1. A + 2. A + 3. A – alternativní třída

Mgr. Lenka Hanušová

 1. stupeň - 1. B

Mgr. Taťána Auxtová

 1. stupeň - 1. C

Mgr Iva Špinlerová

 1. stupeň - 1. D

Mgr. Jana Balášová

 1. stupeň - 1. E + 2. E + 3. E – alternativní třída

Mgr. Lucie Janušková

 1. stupeň - 2. B

Mgr. Iveta Borovcová

 1. stupeň - 2. C

Mgr. Lucie Kiliánová

 1. stupeň - 2. D

BC. Jana Urbanová

 1. stupeň - 3. B

Mgr. Radka Skřivánková

 1. stupeň - 3. C

Mgr. Petra Růžičková

 1. stupeň - 3. D

Mgr Dagmar Hrušková

 1. stupeň - 4. A

Mgr. Dana Vacková

 1. stupeň - 4. B

Mgr. Dana Procházková

 1. stupeň - 4. C

Mgr. Eva Ostruszková

 1. stupeň - 5. A

Mgr. Petra Junková

 1. stupeň - 5. B

Mgr. Klára Maršíková

 1. stupeň - 5. C

Mgr. Jan Jetmar

 Rj, Tv, tř. 6. A

Mgr. Lenka Jánová

 Čj, Ov, tř. 6. B

Ing.Pavla Pražáková

 Ma, Fy

Mgr. Martin Tomik

 Fy, M - tř. 7. A

Zuzana Kučerová, DiS.

 Př, Vz, M, Vv, Ev - tř. 7. B

Mgr. Jana Ešpandrová

 Aj - tř. 7. C

Mgr. Tereza Kristek

 Aj, Šj, tř. 8. A

Mgr. Jana Semirádová

 Aj, Tv, tř. 8. B

Mgr. Markéta Růžičková

 Ch, Ma, Vv,  tř. 8. C

Mgr. Gabriela Cachová

 Rj, Hv, Aj , tř. 9. A

Mgr. Martin Lamplot

 Dě, Ov, tř. 9. B

 
 
 

Mgr. Jana Horáčková

 Čj, Aj, Čsp, Hv

 

Mgr. Jitka Kučerová

 M, Hv, Vz

 

Mgr. Jana Kindlová

 Ma, Čsp

Mgr. Karolína Koštová

 Čsp, Tv

Mgr. Alena Jirásková

 Př, Ev

Mgr. Ilona Tesařová

 Čj

Mgr. Dana Procházková

 1. stupeň

Mgr. Veronika Mašínová

 Ze

Mgr. Kateřina Kapounová

 Inf, NP - robotika, NP - školní časopis

Mgr. Eva Lupová

 Tv, ČJ, M, Vv, Dě

Radek Tejkl

 NP - počítačoá grafika

Mgr. Karolína Procházková

 1. stupeň

Mgr. Petra Mihulková

 ČJ, Ov, Rj 

Mgr. Tereza Jakubcová

1. stupeň

Rychlé odkazy