Úvodní strana Pro rodiče a žáky Žákovský parlament

Žákovský parlament




Aktuálně:

  • 10. září 2021 - 17. září 2021, diskuze v jednotlivých třídách o členství v parlamentu, volby nových členů,
  • 23. září 2021 - podpisy smluv mezi novými zástupci tříd v ŽP s ředitelem školy, Mgr. Martinem Faltou, podpisy smluv v jednotlivých třídách mezi poslanci a třídními kolektivy,
  • 23. září 2021 - 10.00 setkání členů ŽP ve sborovně,
  • 27. září 2021 - 09.30 - 11.00, Inaugurace poslanců ŽP. 
  • 21. října 2021 - 9.00 - 10.30, 1. zasedání ŽP.
  • 11. listopadu 2021 - 8.00 - 9.30, 2. zasedání ŽP.
  • 02. prosince 2021 - 10.00 - 11.30, 3. zasedání ŽP.
  • 13. ledna 2022 - 17.00 hodin, online schůzka členů žákovského parlamentu.
  • 24. února 2022 - 9.00 - 10.30, 5. zasedání ŽP.
  • 10. března 2022 - od 10.00 - 11.30, 6. zasedání ŽP.
  • 24. března 2022 - od 9.00 - 10.30, 7. zasedání ŽP.
  • 11. května 2022 - od 8.00 - 9.30, 8. zasedání ŽP.
  • 26. května 2022 - od 10.00 - 11.30, 9. zasedání ŽP.

Personální obsazení



Role v parlamentu:


Předsedkyně:

Místopředsedové:


Tiskový mluvčí:

Grafici:

Zapisovatel:


Aktuální projekty:


Vyhodnocení školního dotazníku "Mapování se žákovským parlamentem" - 24. března 2022

Zveřejnění loga Žákovského parlamentu - 24. března 2022

11. dubna 2022 - návštěva vedení parlamentu ve 4. a 5. třídách

22. dubna 2022 - návštěva vedení parlamentu v 6. - 9. třídách



Třída 4. A

Poslankyně: Eliška Jílková

Třída 4. B

Poslanci: Laura Dušková, Kryštof Kočí

Třída 4. C

Poslanci: Marharyta Marchenko, Samuel Maršík

Třída 4. D

Poslanci: Karolína Kopečková, Matěj Farník

Třída 5. A

Poslanci: Tereza Krsičková, Jáchym Veselý

Třída 5. B

Poslanci: Vanesa Adamová, Vladimír Procházka

Třída 5. C

Poslanci: Kateřina Králová, Matěj Morávek

Třída 6. A

Poslanci: Jan Čermák, Dan Gombár

Třída 6. B

Poslanci: Karolína Popelová, Vojtěch Borovička

Třída 6. C

Poslanci: Anna Sofie Bezdíčková, Anna Michaličková

Třída 7. A

Poslanci: Barbora Pechová, Matouš Kunvalský

Třída 7. B

Poslanci: Tina Dočkalová, Ondřej Dvořák

Třída 7. C

Poslanci: Šimon Doubek, Vít Ducháček

Třída 8. A

Poslanci: Natálie Mašanská, Ondřej Shejbal

Třída 8. B

Poslanci: Veronika Faltusová, Jakub Osoha

Třída 8. C

Poslanci: Alice Vodstrčilová, Petr Marhold

Třída 9. A

Poslanci: Jiří Janyš, Lukáš Žďárský

Třída 9. B

Poslanci: Jan Auxt, Jakub Stránský

Třída 9. C

Poslanci: Adéla Medunová, Ondřej Kubíček

Rychlé odkazy